Wystąpią m.in.:

Wiceprezes Zarządu Hyperview Sp. z o.o. Odpowiada w spółce za wdrożenia rozwiązań informatycznych usprawniających pracę w sektorze publicznym.

Więcej

Dyrektor Biura Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego i Informatyki Urzędu Marszałkowskiego Województwa Opolskiego, Członek Zespołu Ekspertów ds. Społeczeństwa Informacyjnego przy Związku Województw RP.

Więcej

Konsultant ds. rozwiązań MDS&IT. Posiada 18 lat doświadczenia zawodowego w branży IT. Specjalizuje się w rozwiązaniach do zarządzania kosztami i produkcji dokumentów jak również integracji ich z systemami obiegu dokumentów i archiwizacji.

Więcej

Od 2014 roku związana z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu, a od 2015 roku pracownik Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Wałbrzychu koordynowanego przez Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej.

Więcej

Dyrektor Wydziału Audytu Wewnętrznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego.

Więcej

Współautor koncepcji optymalizacji systemu biblioteczno-informacyjnego Politechniki Wrocławskiej oraz projektu Repozytorium Informacji i Wiedzy Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Więcej

Twórca dolnośląskiej struktury cyberpolicji i obecny Naczelnik Wydziału dw. z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Więcej

Absolwentka Wyższej Szkoły Ekonomiczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. W MagikINFO na stanowisku sales manager pracuje od 2010 roku

Więcej

Absolwent Uniwersytetu Ostrawskiego w Ostrawie (Czechy). Z branżą IT związany od 2007 roku. Inicjator wprowadzenia na polski rynek wszystkich trzech modułów wchodzących w skład MagikINFO

Więcej

Absolwent Politechniki Opolskiej. Informatyk związany z administracją publiczną od 2006 roku, a od 2013 roku również ze służbą zdrowia.

Więcej

Doświadczony inżynier, prelegent i specjalista IT. Zajmuje się tematyką bezpieczeństwa danych od kilkunastu lat, ze specjalizacją w obszarze kopii zapasowych.

Więcej

Trener i konsultant. Od 14 lat profesjonalnie związany z zarządzaniem systemami informatycznymi – początkowo w administracji rządowej, obecnie swoją wiedzę wykorzystuje jako konsultant i certyfikowany trener technologii firmy Microsoft.

Więcej

Redaktor naczelny miesięcznika „IT w Administracji”. Od 1998 bierze czynny udział w rozwoju rynku teleinformatycznego we Wrocławiu. Założył i przez blisko dekadę rozwijał jedną z pierwszych w Polsce osiedlowych sieci komputerowych.

Więcej

Absolwent WIT pracujący na stanowisku Pre-Sales Support Engineer w dziale SMB w Lenovo. Codziennie wspierający dział handlowy SMB oraz polskie dystrybucje z rozwiazań biznesowych rodziny Think.

Więcej

Od 1999 roku związany z branżą informatyczną i telekomunikacyjną. Obecnie, od trzech lat, jako Technical Sales zajmuje się wsparciem sprzedaży w Lenovo PC Business Group koncentrując się na urządzeniach z rodziny Think (ThinkPad, ThinkCentre, ThinkStation)

Więcej